Tam bude. Je neopomenuteľný dedič .
Tam bude. Je neopomenuteľný dedič .
V takom prípade možno zavet napadnúť. Ide o to, že adopciou získavajú deti rovnaké prava, ako biologické aj čo sa týka dedenia.
Nezaleží. Pozri si adopcie
Nie. Nepoznáš adopcie.V pestúnstve a profi je to iné a to tiež formy nahradnej osobnej starostlivosti ... Achnernar123 tiež nevie rozdiel mezi tým.
No veď to je to, v Anglicku schvavili homosexualne manželstvá konzervatívci prave preto, že konzervativizmus je o vzťahoch, vtedy sú ĺudia podĺa konzervativizmu silnejší. Bežne to schvaľujú ľavičiari, lebo je to vyraz zrovnopravnenia tých ľudí s tými, čo sú v manželstvach v heterozväzkoch.Tu to neschváli nik. A ja sa pýtam prečo ?
Ano, ale to je dosť vážny rozdiel v menách, autor tohto blogu si hadam vie zistiť takéto veci skôr, než to napíše, ( ak ich nevie ) nie je pod časovým tlakom a vyzera to potom blbo ak píše o nevzdelanom Mikloškovi...
Nie, že po ňom aj bude zo zakona dediť...
Nemože sa jej zrieknuť
Tá čarovna Kuba schvalila homosexualne manželstvá a adopcie detí homosexualnymi parmi a aj možnosť vynosenia detí z altruistických dôvodov pre homosexualne páry. Kebyže toto Blaha propaguje :)
" ...ktorí taktiež zavraždili Galileo Galilea"
Nebol zavraždený.
No a ten blog o alternatívnej medicíne nebude ?
"Len sa trocha obávam , že keď napíšem blog o alternatívnej medicíne , na čo sa chystám už dlhšie, že čo to potom bude , čo to budú za reakcie"
https://debata.pravda.sk/debata/blog-luna5-7…
K tomuto - na 17 novembra som čakal niečo iné, ale dajme tomu...
Je adoptovaná, čo to znamená ?
"Kazdy pes vyciti zakernost v dusi cloveka."
Ešteže ten Hitler bol potom ľudomil...
Nevadí ti, že si prave napísal kolosalny nezmysel ?
Ani jednu, pretože v ČR tieto nie sú.
Otazka pre teba - čítal si, čo som napísal tomuto autorovi ja v predminulom blogu?
"Lenže ja som milovaný teraz a už to dokazuje že klamete ak tvrdíte, že ide len a výlučne o peniaze, vy teda mate manželku kvoli peniazom ? "
Nehovoriac o tom, ako ho argumnentačne zložil GrüßGott
Demokracia má jednu veľkú výhodu - je podobná evolúcii. Aj v tom, že je v určitých limitoch samoopraviteľná, preto z dlhodobého hľadiska viac napomáha kvalitatívnemu posunu . No a potom sú nevýhody :)
Ešte jedna dôležitá vec, kapitalizmus, ktorý je vo svete teraz dominantný vie koexistovať aj s demokraciou, aj s totalitou, otázne je, čo sa presadí do budúcnosti.
Ja som tam bol, Domino sa priznal k tomu, že tam bol, Brehy písal, že tam bol - a ty napíšeš "zrazu skoro nikto sa veľmi nechce priznať k tomu " štrnganiu kľúčov " No...
.
Ja si dnes tiež užívam predlžený víkend , ale s dcerou sme sa bavili čo to bolo a o čom to bolo. Pravdepodobne naše decká na Slovensku nezostanú, ale s veľkou pravdepodobnosťou budú žiť v kapitalizme, pretože :
"Svet dnes ovláda kapitalizmus a pre tento jeho triumf neexistuje historický precedens. Pred sto rokmi, keď sa sovietske Rusko rozhodlo opustiť kapitalistický systém, ešte stále existovali rôzne formy ekonomiky vrátane feudálneho a otrokárskeho zriadenia. Dnes je však kapitalizmus jediným spôsobom organizácie výroby. Dokonca aj v Číne, kde pred štyridsiatimi rokmi štát kontroloval takmer 100 percent ekonomiky, dnes toto číslo kleslo pod 20 percent."
Eduard Chmelár
A o tom to bolo....
To by bolo v poriadku , prechod systémov môže znamenať dočasný pokles, podstatné je, aby po tom poklese a vyrovnaní ďalej generoval zlepšenie situácie. Čo je dnes otázne...
Ako si ty vysvetľuješ tú absolútnu dominanciu kapitalizmu, ktorú opísal napr aj ten Edo Chmelár ?
Môj príspevok z 13:17
Nedava zmysel ani odpoveď prečo dominuje kapitalizmus, pozor, celosvetove.
"Svet dnes ovláda kapitalizmus a pre tento jeho triumf neexistuje historický precedens. Pred sto rokmi, keď sa sovietske Rusko rozhodlo opustiť kapitalistický systém, ešte stále existovali rôzne formy ekonomiky vrátane feudálneho a otrokárskeho zriadenia. Dnes je však kapitalizmus jediným spôsobom organizácie výroby. Dokonca aj v Číne, kde pred štyridsiatimi rokmi štát kontroloval takmer 100 percent ekonomiky, dnes toto číslo kleslo pod 20 percent."
Eduard Chmelár
Odporúčame