Ale no tak "Ak dieťa neudrží rovnováhu pri rýchlosti 6 km/hod, má rodič možnosť naučiť ho dobre sa bicyklovať mimo chodníka, ktorý je plný chodcov."
To je maximalna rýchlosť, pri nižšej sa neudržíš ani ty , ako budeš zisťovať, či si ju nahodou neprekročila ? Ty robíš zo seba hlupaňu , ta novela je skutočne nepoužiteľná , nedošlo ti to ešte ?


