Nie, je to širšia komunita . Tých komentarov ma často oveĺa viac (priemer 20-30 ) , viac diskutujúcich, neraz vyššia čítanosť.
Nie, je to širšia komunita . Tých komentarov ma často oveĺa viac (priemer 20-30 ) , viac diskutujúcich, neraz vyššia čítanosť.
U nas je sex legalny od 16 rokov ...
Vysoko erudované ano, viď članky Klimčíka. A tolerantnejšie voči mnohým javom ako tunajšie blogové a diskusné forum, kde neraz miznú príspevky bez akéhokoĺvek dôvodu. A ano, každa redakcia ma určité ideologické línie, ktoré uprednostňuje. Pravda nie ? :)
To je ale hlavne problém redakcie SME (admina) , že nemaže jeho texty pri takejto urovni.V podstate robí za ňu špinavú pracu.Je až neuveriteľné, čo Valcharovi prejde a jedinú vec, ktorú mu SME stoplo, bol članok presne v deň, kedy bol atentat na Roberta Fica, vysmieval sa mu, že je strelený.Vtedy mu stahli članok z titulky a ja som ďakoval redakcii SME ,že má aspoň stopy príčetnosti na rozdiel od neho. Samozrejme, okamžite ma Valchár obvinil z toho, že to som ho ja bonzol resp som to zariadil - ale nie, toto bola mnou nijako neiniciovaná reakcia SME.
A mimochodom , aj Valchár sa obúva do starších voličov, že im treba odobrať volebné pravo a pod , tam sú už aj reakcie diskutérov SME občas ostre proti nemu, však aj tam sú starší, ale inak - komunita ho žerie . A redakcia SME ako som už písal potichu kryje aj keď napíše napr že "papež chcípa".To by si SME vo svojich redakčných člankoch nedovolilo, tam sa písalo o papežovi naopak pekne, ale vyhovuje im, že to napíše Valchar takto...
Valchar idiot nie je a ako vyzerá, je irelevantné, ma problémy aj na blogu SME, lebo sa neraz púšťa do starších voličov, čo sú samozrejme aj na SME. Ale zase redakcia kryje jeho članky, pretože píše v jej línii.No a množstvo diskutérov ho prave za aresívny štýl písania proti Rusku a v prospech Ukrajiny chváli....
To sú moje príspevky , nepoužívam žiadnu archivaciu a nebolo v tom nič zákerné. Ale Brehy1 by ti mohol vysvetliť, ako dopadol jeden bloger, ktorému tiež švihlo a začal ma upodozrievať z niečoho, čo nie je pravda.
Alebo ti to mám vysvetliť ja ?
Pokojne mu možu vadiť.To vieš, že aj bez použitia vulgarizmov a uražok je niečo neakceptovateľné, skús napísať, že "najväčšie zlo na Slovensku sú Rómovia..." aby som parafrázoval tvojho starého otca.
Ja len, že napísať toto..."je to môj blog a a mám právo písať , ako chcem, mám právo na vlastné videnie udalostí" nie je uplne pravda , si na prenajatom priestore , nie je to tvoj dom.
Konštatujú sa fakty, zistenia, , to, čo je najväčšie zlo nie je ale fakt alebo zistenie, preto to nemohol konštatovať.
Nezačala sa. Pozri si definíciu svetovej vojny.
Tvoj starý otec nemohol konštatovať čo je najväčšie zlo sveta (konštatujú sa fakty, a toto je predmetom sporov a nie fakt ) no a zatiahla si ho do tohto ty , uplne vedome, nemusela si .Nemaš pravo na blogu písať ako chceš, pretože hranice tu stanovujú pravidla blogovania.A ak admin vyhodnotí, že to, čo tvrdil tvoj starý otec je neakceptovateľné - tak to tu nebude a možeš tak písať, že maš pravo...
Veď na tú otazku som zodpovedal, nezačala.K tej "veĺkej pravde" tvojho starého otca - stačí teda zlikvidovať izrael ? Alebo náboženstvo ? Alebo peniaze ? Alebo kapitalizmus ? Lebo každý môže vidieť inak to najväčšie zlo sveta a neviem ako chceš dokázať, že prave to, čo vyhlasil tvoj starý otec je pravda, podľa mňa nie je.
Dokonca hypoteticky aj on by mohol ten svoj nazor zmeniť, ak by mal napr vnúča z Iscare. Kedže už tvoj starý otec nežije, v princípe nevieš či by napokon sam nepovedal, že nemal pravdu....
Tretia svetova vojna nezačala a ten výrok tvojho stareho otca je na úrovni "najväčšie zlo sveta je naboženstvo " resp "peniaze" resp" kapitalizmus", nech si doplní každý kto chce, čo chce.
Tak ja som nikdy nemiloval dve ženy naraz ani sa ma netýkajú spomienky na bývalé manželky, keď som stále v jednom manželstve a je vydarené. Detto som sa nikdy neopil tak, aby som skončil s nejakou inou v bozkavaní.
Toto ma prekvapilo,nejde o súdenie ale takéto situácie ako opisuješ majú byť výnimočné a nie opačne, že vynimočné je ak sa neodohrajú a že predpokladáš, že pri uprimnosti to má takto každý. No nemá
V princípe obrátené vnímanie sveta.
A mimochodom, v BDSM je rola subinky o inom ...Pozri si napr Babygirl...
A vieme niečo o nej ?
čítal som úvahu, kde sa pozícia ľudí dala do väčšej amplitúdy ako u zvierat - teda viemme byť aj lepší, ale aj horší ako zvieratá. A kolíšeme v medziach polobohov. Ešte nie sme schopní stvoriť život, ale už sme schopní ho zlikvidovať.
Nie, pozri si tam v diskusii pjotra, to bol dokonca intrarasový vyskum. To je veda, nie film
Druhá vec " preto je dôležité vedieť , odkiaľ prichádzame, kto sme "
Nie tak uplne . Presne preto chcelo OSN zavrieť hniezda zachrany, lebo tam uplne zanika identita dieťaťa na rozdiel od utajených pôrodov (ktoré tiež máme) . Perfektne poukazala na nezmyselnosť takéhoto kroku Oľga Pietruchova a preto sú u nás hniezda zachrany(alias baby boxy) legalne ak môžeš, pozri si jej argumentaciu
https://blog.sme.sk/pietruchova/spolocnost/h…
K tomu potlačaniu a epigenetike - fascinujúce je, že že nielenže možno epigeneticky zmeniť aktivitu genov (niečo zapnúť alebo vypnúť) , ale že sa to aj dedí na nasledujúcu generaciu. To je dosť prevratné zistenie a aj keď tam pjotr poukazal nakoĺko je to stale nie uplne jednoznačné , už len ten mechanizmus ako to funguje znamená uple iné nazeranie, spravne tam kojot v diskusii vypichol lamarckizmus.
"a strelna zbran ho prinutila strielat."
Neprinútila.Tak ako kameň ťa neprinúti zabíjať.
Odporúčame