Koľko máš tých nickov?
Koľko máš tých nickov?
To čaká aj teba Fico, aj nebudeš rešpektovať názor iných občanov SR, ako len svojich voličov.
To si ty Usrael. Zasa máš stopku?
Ty si iný inteligent. Prečo hejtuješ diskusiu?
Ale veď to je Raši
Aj teba treba zavrieť.
Po voľbách bude potrebné zadefinovaný nový trestný čin. Návšteva Putina.
Tak aj teba, keď podporuješ ruskú agresiu.
Trumpova stratégia: ukradnutie tankera.
Že vláda po sebe opakovane musí niečo opravovať je podstatná vec. Ale poznáme to. Zlá opozícia.
A tá tvoja múdra koalícia po sebe opravuje a opravuje.
Opäť tie tvoje infantilné poznámky a útek z diskusie. Ja som napísal fakty o porušení medzinárodného práva Ruskom.
Nejako som sa z blogu nedozvedel, čo by to Slovensko malo konkrétne robiť.
Odborníci varovali Trumpa, že tie jeho nezmyselné clá ublížia najmä Američanom. Kto chce kam...
Právni experti tvrdia, že Rusko porušilo medzinárodné právo. Dokonca už v roku 2014. Aj Fico to tvrdil, ale toho nepovažujem za právneho experta.
Na záver. Neustále podporovatelia ruskej agresie a politiky používate dvojaký meter. Rusi môžu, iní nie.
Prečo ukradnuté? Berne to ako platbu za ukrajinské územie. Lebo to je zatiaľ ukradnuté. Tam je ruská zlodejina.
Pedro, skús po slovensky.
Odporúčame