Ti, že si ty za spoločného štátu mluvil česky je tvoj problém. Napokon, robil to aj Husák.
Ti, že si ty za spoločného štátu mluvil česky je tvoj problém. Napokon, robil to aj Husák.
Presne tak. Ruskí vojaci v tejto vojne nezomierajú.
Hymnu špinia svojim chovaním fašisti z koalície a takí, ako ty. Špiny komunistické, len zle robíte občanom SR.
Zrušuje. Nechal si sa zasa o.ebať.
Prečo by to prezident nemohol dať na US?
Oni sa nemajú čoho báť.
Po voľbách ten úrad treba opäť zriadiť. V skrátenom legislatívnom procese.
Toto si prajete voliči Smeru. Ste chorí ľudia.
Keby keby keby. Je zaujímavé, že viete čo by bolo, ale nevidíte čo je.
Nie je. Ale vy sa hráte na úctyhodných občanov v oblekoch a pritom likvidujete podstatu štátu. A o nadávaní do k.....v ženám vy smeráci radšej mlčte. Pamätáme si vaše protesty.
Že tam boli poslanci koalície opití, nevadí. Že urážali zdravotne postihnutú opozičnú poslankyňu, nevadí. Že krivia legislatívny proces a zákony aby chránili seba a iných zločincov, nevadí. Budeme riešiť len bláznivého Matoviča. A vy s klapkami na očiach tomu tlieskate.
Ihneď po ďalších voľbách bude potrebné dať trestné zákony do pôvodného stavu, zrušiť Smerom zriadené úrady....
Berme to ako platbu Rusov za ukradnuté ukrajinské územie.
Nepísal si to aj pred dvomi rokmi?
A korčuliam dávaš koľko rokov?
Aký neprijateľný výraz som použil?
Odporúčame