Prečo ukradnuté? Berne to ako platbu za ukrajinské územie. Lebo to je zatiaľ ukradnuté. Tam je ruská zlodejina.
Prečo ukradnuté? Berne to ako platbu za ukrajinské územie. Lebo to je zatiaľ ukradnuté. Tam je ruská zlodejina.
Pedro, skús po slovensky.
Ako čítam, konšpiračné teórie majú opäť priestor.
Neschopná Saková odstúpte.
Západ plánuje útok na Rusko? A kedy?
Rozhoduje Fico, s čím máš problém?
Aktualizujú aktualizovanej. Alebo táto vláda ide formou pokus - omyl.
Zlá, zlá, zlá EÚ. Nemá strach z Ruska. No čo si to vôbec dovoľujú.
Opäť sa tupo miešaš do diskusie iných bez toho, aby si rozumel písanému textu. Bloger píše, že médiá tvrdia. Jemu adresuj tie svoje infantilné poznámky.
Áno, presne tak. Médiá citujú, nie tvrdia, ako píše bloger.
Je to článok o žilinskom hokeji alebo ruskej olympiáde?
Kde sa píše, že ruská ekonomika je na kolenách? Má problémy? Má. Tak ako aj iné ekonomiky. Raz hore, raz dole.
Na rozdiel od vás dvoch nechodím na politické mítingy, aby som dostal bagetu alebo pivo. Takže to nie je o voličoch PS, ale o vás.
A kto to vyhodnotí a podľa akých kritérií? Ty? A ozaj ideš porovnávat/ť známeho politika s neznámym, aspoň mne, človekom?
Odporúčame