Dúfam, že v budúcnosti sa všetky tieto veci terajšej koalícii vrátia, keď bude v opozícii (Dankovci a Hlas možno nebudú v parlamente vôbec). Teda dúfam, že terajšej koalícii budú obmedzene možnosti rozpravy, nebudú sa otvárať výbory na žiadosť opozície, budú sa rušiť nepohodlné úrady... Všetko "demokraticky" a v súlade s dobrými mravmi.

