Rozumiem. Len som chcel poukázať na tých, ktorí vtedy vyrastali a teraz zrazu potrebujú toto riešiť ústavou.
Rozumiem. Len som chcel poukázať na tých, ktorí vtedy vyrastali a teraz zrazu potrebujú toto riešiť ústavou.
Aj za socializmu sme mali na základnej škole sexuálnu výchovu a žiadny súhlas rodičov nebol potrebný. Len teraz chytili opraty do rúk svätuškári.
Takže pokus - omyl?
Zato ty si tomu v škole nedal. Ste "naučený" v množnom čísle. Ale neschopných politikov obhajovať, to ti ide.
Veď čítaj. Nazýva ľudí, ktorí mu oponujú, teplošmi. Lebo na viac nemá. Čítaj s porozumením.
Fakt mi je jedno, čo sa deje v tvojej rodine.
Na rozdiel od teba mám "tradičnú" rodinu vrátane dieťaťa. Ale samozrejme, podľa teba som gay, lebo som tolerantný. No čo už.
Takže podľa teba písať o 77 alebo 74 pohlaviach je v poriadku, o 72 nie. No čo už.
My voliči opozície vás tolerujeme.
Z ktorého ministerstva? Čoho sa týkal ten dotazník?
Veď čítam. Posledná veta je tvoja.
Mne vadí, že ste sa bohabojní prostoduchí Slováci opäť nechali vystrašiť, že vás ohrozuje nejakých 72 pohlaví.
Fakt je , že opäť o 77 alebo 74 pohlaviach píšeš ty, volič Smeru, nie ja.
Kvôli mne isto nie. Mňa by taká sprostosť ako píšeš ani nenapadla. Teba áno, takže je to z svojho života.
Tak ešte raz. O 72 pohlaviach nikto z PS nehovoril. Ak som niekoho počul o tom hovoriť, boli to politici koalície a ich voliči. Dokonca tí voliči Smeru boli takí zmätení, že im to museli dať do ústavy.
Zjavne si to doposiaľ nevedel, keď ti to museli dať do ústavy.
Opäť raz inteligentný príspevok babky demokratky.
Ty sa tými koninami oháňaš.
Len Materský, Fico a ty ste tí praví kresťania.
Lebo klamali, že nebudú hlasovať za. Na rozdiel od tých dvoch z KDH.
Odporúčame