Keď komunista vzýva cirkev. Vraj víťazstvo svetla nad tmou. No čo už.
Keď komunista vzýva cirkev. Vraj víťazstvo svetla nad tmou. No čo už.
Neschopný minister vnútra, neschopná polícia.
Táto zmena ústavy nepriniesla nič pozitívne. Je to len ďalší dôkaz, že si politici z Ústavy Slovenskej republike robia trhací kalendár. Táto zmena ešte viac rozdelila slovenskú spoločnosť (úmysel?) a čo je najhoršie, nebola schválená, aby niekomu pomohla, ale naopak, aby niekomu ublížila alebo skomplikovala život.
Stačí, keď jeden na druhého kydajú a ľudí informujú, koľko peňazí predrbe ten druhý.
Z blogu som sa nedozvedel, akú ponuku to ten Fico opozičným politikom dal.
Čo je na tých troch koaličných stranách ľavicové a pronárodné? Nič. Sú skôr populistické a proruské.
Zmena ústavy ceny bytov zníži na minimum.
Žiaľ, blogerka opäť vidí len jednu stranu. Asi nepočula sopľavého Barteka, ako uráža pána Mikloška za to, ako hlasoval.
Tak len vďaka novele ústavy budú vedieť policajti určiť pohlavie obete. No toto.
Komu volal Fico do zahraničia? Kto v zahraničí rozhoduje o slovenskej ústave?
Vie to celý svet.
Zjavne tak rozmýšľal. Veď vám to podsunul. Keby nebol fašista, ani ho to nenapadne.
...v koaličnej zmluve...
A preto má dnešná dementná koalícia v diskusnej zmluve zakotvené, že za opozičné návrhy sa nehlasuje. Nech sú akokoľvek dobé pre ľudí.
Odporúčame