Tak už zrazu neplatí, že poslanci hlasujú podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia?
Tak už zrazu neplatí, že poslanci hlasujú podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia?
Kto pozmenil (zjemnil) trestné zákony? Určite nie progresívci. Takže správne by malo byť smerácka ochrana zločincov, smerácka sudkyňa...
Ako u nás v roku 2023 alebo v Rusku už dlhodobo.
On písal niečo o zákaze strán? Čítaj s porozumením alebo choď už do školy, je najvyšší čas.
Ďalšia facka kremeľským fašistom.
Ako v Rusku, u nás v roku 2023, v Maďarsku..
Aj vy smeráci sa vyznáte, keď každého obviňujete.
Takýto nám teraz vládnu.
A preto hlasujú so Smerom.
Aj to, že gaymi sú Pellegrini, Bartek, Šutaj, Gašpar ml., Glück, Muňko... Či?
Ficinám je to jedno.
Aký primitívny príspevok. Volička Fica, však?
A to máš odkiaľ?
O pol roka padne Orbán, o dva Fico. Potom má V4 šancu.
A čo má z toho?
Opäť si si pomýlil diskusiu.
Nebol proti Slovensku a nebol proti ústave. Len nehlasoval za vtedajší návrh ústavy. A história mu dala za pravdu. Už bola x krát novelizovaná. Ešte včera ste sa oháňali kresťanstvom, a už dnes klamete.
Mikloško a Majerský neotočili v priebehu pár hodín. Takže opäť si mimo.
Odporúčame