V rúchu vraha deti v Gaze.
Kritika vojny je nacizmus? V tvojom debilnom svete.
Tieto blokovania výborov zo strany koalície je potrebné si zapamätať. Keď sa zmenia pomery v parlamente, treba im to vrátiť.
Prepáč, že opakujem, ale treba to zdôrazňovať.
Aké demokratické.
Ktoré noviny písali, že tá cesta nebola služobná?
Ako môžu klamári obmedziť klamanie?
Alebo ako niektorí blogeri šíria nenávisť. Ako? No tým, že štátny deficit môže len opozícia a mama opozičného politika.
Aké? Že si narušený?
Ktoré sú to tie vlastenecké strany?
Aká vláda taký rast.
A prečo majú v okolitých štátoch rast cez dve percentá? Dokedy budete svoju neschopnosť zvaľovať na iných.
Nemali by v rámci šetrenia uzákoniť len jedno pohlavie?
A varíš z čoho? Z lacných potravín?
Vy tvrdíte, že sloboda je len v Rusku.
Ale podľa voličov koalície len progresívci, oni nie.
Ach chlapče. Myslieť si, že konsolidácia sa dotkne len voličov opozície a nie koalície chce riadnu dávku debility.
Uteč do Ruska, tam je dobre.
Odporúčame