? Smeráci už neslopte.
? Smeráci už neslopte.
Len primitívne urážaš zosnulého.
Práveže bolo ich povinnosťou upozorniť národ na psychopata Fica na čele vlády.
Nemlčia. Fica diagnostikovali.
To o čom točíš hyena?
Ty nepracuješ ani doma. Len iných vyháňaš do práce ty socka.
Takto to dopadne, keď si niekto zmýli konsolidáciu so súdom.
Ešte si aj koaliční poslanci zatlieskali. K čomu?
Takáč odstúpiť.
A vy Rusi čo vyhrávate?
Zožerte sa navzájom. Hlavne, že ste sľúbili pokoj.
Čo dali tomuto štátu Gašpar ml., Kaliňák ml., Bartek, Glück...
Súhlasím s Ficom. Táto vláda je nezodpovedná.
Ako som uviedol v prvom príspevku k blogu. Nejde na slobodu. Gustovi zasa niečo nevyšlo.
Táto spoločnosť vôbec neuvažuje o jeho prepustení. To len niektorí jednotlivci.
Ale bojíte sa. Preto to denno denné vaše strašenie, osočovanie...
Na tvoj 13. dôchodok.
Odporúčame