On píše o Gašparovcoch.
On píše o Gašparovcoch.
Oni žijú v inom vesmíre.
Politici tvrdia, že je jasné že Gašpar to nezavinil?
Ona tvrdí, že áno.
Je jasné. Polícia nemá ešte závery vyšetrovania ale pre smeráckych trolov to je jasné.
Neviem. O neschopnom Gašparovi som o tom presvedčený na základe rozhovorov z chaty. A neskúšajte na mňa ačohentizmus.
Dohľadať sa to dá na stránke nrsr v časti návrhy zákonov.
Preto sne na smeráckom Slovensku v takom úpadku oproti iným štátom.
Veď tiež na mňa potom reagujete.
Opäť si mimo. Riaditeľom SIS je Gašpar. O ňom je reč.
Pre voličov predkladajú návrhy zákonov. Tie vládna mafia zo zásady odmieta. Toil si treba zapamätať do budúcnosti
Že aj keď politik využíva firemné auto, treba ho mať v majetkovom priznaní. A že mladý Gašpar sa dostal do funkcie len vďaka otcovi.
Príspevok, ktorý útočí na osobu, ktorá sa tu nemôže brániť. Už som si zvykol, že vám vlastná medicína nechutí.
Pre sprostého aj iní sprostí.
Veď mala pravdu.
Nevzdelanosť otvára dvere demagógom ako je Kotlár. Alebo politici, ktorí urážajú vedcov.
Reptiliáni idete.
No tému z toho robia smerácki blogeri, ako je tento.
Rusko sa samo vyčlenilo z Európy. Toho vojenského agresora tu nikto nechce.
Takže rýchlo utekajte žiť niekde mimo Európu, aby ste sa zachránili.
Odporúčame