Najlepší bol Mečiar. Ani pes po ňom neštekne.
Najlepší bol Mečiar. Ani pes po ňom neštekne.
Opakujem,dúfam, že sa im to všetko vráti. Žiadneho podpredsedu parlamentu, žiadneho predsedu výboru, žiadne odporúčania.
Škodí Fico. Dostal nás na chvost eú v ekonomike a životnej úrovni a retardovaní mu tlieskate
Dúfam, že EÚ zruší právo veta a bude sa rozhodovať demokraticky, väčšinou hlasov.
A ty do Ruska a bojuj proti Ukrajine. Prečo tu smradíš.
Aj Smer raz bude v opozícii. Dúfam, že sa im to všetko vráti.
Putin je fašista a pácha genocídu na Ukrajine. Celý svet to vie
Dúfam, že sa aj keď bude iná vláda ako Ficova, nebude sa riadiť odporúčaniami NR SR.
A fašistovi Putinovi sa strká do análu.
Dedič, populizmus je, keď vy smeráci sľubujete a vyplácate 13. dôchodky, aj keď na ne nemáme.
Zbabelý Fico sa zase vyhovára.
Hovorí sa o tom, ale konkretizovať to nevieš. Kto o tom hovorí?
Aj my a Česi sme ten istý ľud? Podľa teba zjavne áno.
Stretnutie tretieho druhu?
To citujem teba.
Odporúčame