Aj my a Česi sme ten istý ľud? Podľa teba zjavne áno.
Aj my a Česi sme ten istý ľud? Podľa teba zjavne áno.
Stretnutie tretieho druhu?
To citujem teba.
Ruskí progresívci. Zaujímavé.
Kvôli nadpisu v Pravde vypukne tretia svetová vojna?
Preto, lebo Ukrajinci nie sú také svine ako Rusi.
Navádzaš na vraždu. Oznámené.
Isto kvôli nadpisu v Pravde vypukne tretia svetová vojna.
Ani sa nečudujem, že sa považuješ za tupca.
Jasné, kvôli nadpisu v Pravde vypukne tretia svetová vojna.
Ruskú propagandu si nechaj pre sebe rovných trolov.
Prečítaj si ešte raz, čo povedal Fico.
Na ruský plyn sa treba vy.rať.
A vy môžete útočiť na Kyjev a zabíjať civilistov? Prečo teraz plačeš ty ruská hnida?
Nie, u vás Ficín. Váš šéf to neustále opakuje.
To znamená, že neviete vládnuť.
Dúfam, že opoziční politici sa nenechajú zatiahnuť do tejto Ficovej vopred prehranej vojny proti všetkým za záujmy Ruska.
Vaša voľba. ,"Ďakujeme."
Áno, lebo ste podľahli nelogickym tvrdeniam Pellegriniho, že Korčok je kandidát vojny. Veď o tom píšem.
Odporúčame