O môj mozog sa neboj. Keď čítam tvoje príspevky, práve ty nebudeš najostrejšia ceruzka v peračníku. A koho si volila?
O môj mozog sa neboj. Keď čítam tvoje príspevky, práve ty nebudeš najostrejšia ceruzka v peračníku. A koho si volila?
Vy voliči Smeru ste škodná. Zlikvidovali ste Slovensko. Zničili ste jeho budúcnosť.
Majú sa lepšie ako my v Európe? Fakt tomu veríte?
Je to sprostosť. Ak Trump niekoho ponižuje, sú to samotné USA
Píšeš "vrah". Takže asi tak
Áno podľa vás komunistov eú melie z posledného už najmenej 50 rokov.
Ostatný v množnom čísle s ypsilonom? Ty budeš hlavička.
Tak vraždil alebo obeť prežila?
Dúfam, že bude prísne potrestaný, aj keď to upravené smerácke trestné zákony asi neumožňujú.
Aj z príspevku je zrejmé, prečo používaš meno tupec.
V záujme Slovenska nie je stať sa súčasťou Ruskej federácie.
Akurát, že je ho.no na jedenie tvrdí Fico. A ty si to preto vyskúšal.
Ponuka garancií je vyhrážanie sa? Ty nebudeš najostrejšia ceruzka v peračníku, však?
Ficove klamstvá na mňa neplatia.
Sprostí veria Ficovi. Ak je podľa teba sprostosť, že v demokracii rozhoduje väčšina, je mi ťa ľúto.
Odporúčame