Orliak je iba moriak, stále hudie hudri, hudri, voliča z OLANA udri, udri !!
Orliak je iba moriak, stále hudie hudri, hudri, voliča z OLANA udri, udri !!
Slabinou budú asi batérie?! A asi ešte dlho.
Rudinko, ja som vystrelil otázku! Čo ponúka Dr. Fico?? Spytujem sa !
Ja za to nemôžem, že ťa to irituje?!!
A potom, pokiaľ sa pamätám, Dzurinda mal preslov pri prezentácii Modrej koalície ?!!
Napokon, je rozdiel, zakladanie strany a volebná kampaň.
Ja aj na teba! Rudko, a ja hovorím o kom ?
Rudinko! A čo nám ponúka Dr. Fico ? Brýzganie na Remišovú, Hegera, Matoviča a na koho ešte ???
Rudko! Za čie tričko ideš ?
Koľko máš medailí od Brežneva a Putina ?
Budeš sa veľmi diviť!! Ale ano !! Viem, ty to nepochopíš! Nemáš čím.
Až bz sa Gottwald nedostal k moci, rozpadol by sa socík ??
No dobre. Tak daj podľa teba ! Nech sa ti nehnusí !! Môžeš pokračovať ty. Mn to vadiť nebude.
Dementom a veľkým si jedine TY!!! Rusi ju hromadne prelievajú na UA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
C hápeš Ty vôbec niečo ??
Ani Fico nebude posudzovať Remišovú ?
Po Dzurindovi platy dnes už 1300 priemer, čo je v Kčs cca 39 060 !!! Po Brežnevovi cca 3000 až 5500 Kčs !
A kto ti ich ponúka ??? Rusákov - hnusákov pretláčali naši súdruženkovia !!!
Pozri sa! Tvoje foto si vytlačím po každej návšteve istej malej kabínky !
Tváriš sa ja geroj ! A preto: Si mi ukradnutý !!!
Poviem to špeciálne pre teba jasne!! Ja som Rusom neurobil nič !! Ale absolútne nič! Trpel som masáž našich hláv ich úplnou dokonalosťou !
Prečo však prišli k nám na tankoch a snažili sa tuná organizovať náš a môj život !!!!!!
Počuj, hovor o Rusoch! ČO teba je po Ukrajincoch?? Nenávidíš UA ?????
To platí aj pre RF !!!!!!!!!!!
A už konečne netrep !
Počuj, niečo o ňom viem. Ale, iní veľmajstri sa ho zastávali !!! A slušaj! Ani Uklrajinci nechcú stratiť podporu sveta! A že mu stavajú pomník?! To predsa len o niečom svedčí !
A napokon, aj Hlinka bol rehabilitovaný ?!!!
nečas, ani ty si tam nebol! Ani teraz a ani vtedy !!!!
To vieš, s akým džbánom ideš do hory, tak sa ti hora ozve !!!
Dr. Fico je vrchoľne stranícky politik. Je zaujímavé, že nežiada trest pre súdruha Putina, za jeho špeciálnu operáciu ??
Každý, ktorý naháňal Banderu ! Ani Bandera nebol zabijákom z pasie !!!! Všetko malo históriu! Treba vždy začať od ADAMA !!!!!!!!
Bandera je príčinou ?
Veľkého a lepkavého by som ti vrátil ! A vybavené !!!!
RF ohrdla Ukrajinou !!!
Odporúčame