Fico a Kotleba bez rúšok a hromadne na ulici ! To nestačí ?
Myslím, že vy už ste načisto !
Fico a Kotleba bez rúšok a hromadne na ulici ! To nestačí ?
Myslím, že vy už ste načisto !
To "í" beriem!
Ak Darwin, tak potom NEANDRTÁLEC alebo PRAČLOVEK ??
Avšak, boli tam veľmi potrební !!!
Oni pozývali ľudí !! Nevolali vrešťanov !!!
On určite nie ! Putin ju už !!!
Prečo sa nestaráš o seba ? Máš pravdu, v kultúrnom dome v Michalovciach sa prejavila v plnej nahote
NEKULTÚRNOSŤ !!!!!
Myslím, že ty si sa práve teraz uspokojil ?!!!
Jednoznačne presný zoznam !!!!!! Absolútne presný ! Plus pouliční kriklúni !! Môžeme ich nežne pomenovať: vrešťany !!!
Na teba však nemajú !!
Tí občania Slovenska by sa však mali správať ako OBČANIA SLOVENSKA !! A nie ako pôvodný obyvatelia džungle !!!
Každý slušný človek, zopakujem ČLOVEK, sa do debaty slušne prihlási ! A správne, PAVIÁN iba škrieka !!!!!!!!!!!!
Nie! Konkrétne myslím teba a tebe podobných !!!
Nie ! My vidíme tie seansy Dr. Fica na uliciach !! O fanúšikoch vodcu Kotlebu ani nebudem hovoriť !!
A tých, čo viseli na bráne pred úradom vlády pôjdu do učebníc o komunistickom odboji v SR !!
Áno ! Som za veľmi vysoké tresty pre tých, čo po uliciach vykrikovali, že Covid 19 je niečí výmysel a snaha o začipovanie obyvateľstva !! My vieme kto to bol !! Bude to vedieť aj GP ???
A aké sú to tie vzájomne výhodné podmienky ?
USA napadli SR ?? Kedy?
Istý Voloďa rozdal iba za 1 Kčs !!! Až to Voloďa napraví, urobí to Dzurinda !
Keby nebolo Dzurindu, dnes rátate kopejky ! A sto rublej, bolšoje dengi !! To by ste slintali na Rakúskych hraniciach ??!!
Dolu Dunajom by sliny tiekli miest vody. A možno aj troška slzičiek by sa našlo ?! Či ?
Odporúčame