Myslíš, že sa trápim ako ty ?
Ja nikoho neobhajujem! Ja hovorím iba o pomeroch v tomto štáte a v ČSSR !!!!!!!!!!!!!!!
Myslíš, že sa trápim ako ty ?
Ja nikoho neobhajujem! Ja hovorím iba o pomeroch v tomto štáte a v ČSSR !!!!!!!!!!!!!!!
Ale veď takto žijú všetci Smeráci, Hlasáci a všetci poslanci !
A niektorí už aj pred revolúciou ?
Detail! Nesledujem štruktúry ŠTB !!!
A čo je horšie ? Byť agentom ? Alebo byť človekom, ktorý niekoho núti niekoho robiť AGENTA ??????
Veď Praha si nechala archív !
Hlavné je, že zmizol z hraníc ostnatý drôt a strážne veže ! Kto však vedel o migrantoch ? Hlavne z US ?!
Sám Zelenskyj v prepad UA RF nepredpokladal !!!!!!!!
antimečiar, oni (súdruhovia) sa požierali sami seba !
Ja tebe nerozkazujem! Tak nerozkazuj !
Na rozdiel od nich, som do politiky nešiel !
Nie som prospechár .
A napokon, každý sme si prežili niečo !
Tak nechaj byť !
O môj postoj nemaj obavu. Ja sa o tvoj zaujímam ?
Lotri boli tí, čo obohnali republiku ostnatým drôtom a strážnymi vežami !!
Ja som ti predsa povedal, že ma nezaujímaš !
Ty gúgliť nevieš ! A táraš a obviňuješ! Všetko som predsa negúglil ! A čo som dal, iba kvôli tebe !! Nevieš o súvislosti komunarda a komunistov.
Neviem ktorých konkrétne máš na mysli.
A fakt ma nezaujímaš.
suvorove, ja si trvám na svojom! A ty sa môžeš od hnevu aj roztrhať! A dokonca mi môžeš aj nadávať. Iné nevieš.
Nevieš prijať argument a vidíš iba svoje!
Nebyť problémov UA - vojna a agresia RF, nebol by problém s infláciou, s elektrinou a plynom !
Možno by bol, no menší?! Ostal by tu Covid ?!
A potom, Dr. Fico mohol kupovať postupne väčšie podieli v SE !!! A aj práca manažérov v SE nie je asi 100 %-ná ?
Ale Dr. Fico novú nekupoval a ani predošlé vlády! Všetky.
Zato za socíka sme zbrojili ako keby nás pokúsal besný pes ! Armádu sme mali veľkú, vroku 1968 nám bola na nič ! Prípadne na dve veci .
Nuž, ako kto ! Niekto čerpá zo záverov 20. zjazdu strany, niekto poberá preberá závery politrukov a predsedov okresných, krajských organizácii KSČ ?!! Zo socialistických denníkov a z mesačníka istého Rostasa ?!!
Tie sú už dávno známe!
A kto je zradca ? Menič polit. kabátov? Zradca socialistických ídeí ?
A čo poberanie provízií? Úplatky a ich dávanie a poberanie ?
Agent je agent ! Máš záruky, že neudával našich ľudí ?
Veľa ľudí predsa donášalo do Moskvy.
Avšak, prvoradým je záujem ČSSR a ochrana krajiny! Samozrejme, spolupráca s Moskvou bolo náplňou komunistov.
Je špión ČSSR charakternejší než špión "západný" ?
Nikdy som sa nepasoval za znalca perzekvovania a perzekvovaných ľudí ! Mne to postačuje.
No áno, vraj mu hrozila a nechcel ísť do basy.
Ja neviem či tebe hrozila basa alebo nie ?! A ani ma nezaujímaš! No a čo keď si bol na výsluchu ?
Mne postačuje aj slovko komunard !
Pařížská komuna (francouzsky La Commune de Paris) byla radikálně socialistická a revoluční vláda, která držela moc na území Paříže od 18. března do 28. května roku 1871, než byla potlačena regulérní francouzskou armádou v tzv. Krvavém týdnu (La semaine sanglante). Její členové a podporovatelé se nazývali komunardi.
Nikdy som sa nepasoval za znalca perzekvovania a perzekvovaných ľudí ! Mne to postačuje.
No áno, vraj mu hrozila a nechcel ísť do basy.
Ja neviem či tebe hrozila basa alebo nie ?! A ani ma nezaujímaš! No a čo keď si bol na výsluchu ?
Mne postačuje aj slovko komunard !
Určite nemáš pravdu ! A tí čo sú, sú obrnení § 363, GP Žilinkom (?) a Dr. Ficom ( vraj kajúcníci ) !!
Až také, že kandidoval za prezidenta a bol premiérom !
Viem o perzekvovaní. Aj Dubček bol! A nie len on. Nebol som prenasledovaný !
Prečo si myslíš, že som najväčším disidentom ? A vôbec disidentom?!
Je rozdiel mať obavu a byť prenasledovaný !!!
Naviac,vraj Budajovi hrozila basa ??!!
A čo, vari som ťa nasrdil ?
Ty si komunard ?
Závadové osoby áno. Ide o to, či si z nich robia agentov ?!
Radičová mala pravdu v tom, že našinci ju preniesli aj do EU. Nepovedala, že tam nebola.
A vôbec, sledovanie ?! Škoda mlčať.
Odporúčame