Takýchto otázok je veľmi veľa !
Takýchto otázok je veľmi veľa !
O Budajovi dávaš rád?! O komunistoch ty nerád! Však ?!!
psotko, to ale svedčí o charaktere a práci socialistickej polície ! Tá mala eminentný záujem na sledovaní ľudí s následným, ľahším ovládaním dotyčného človeka !!!!!!
A kto pracoval v prospech ZSSR ? Aj im niekto donášal ? Nie náhodou Vasil ?
To sa mu tak predsa hovorilo už dávno! A to sa vševedúci s. Dr. Fico dozvedel až teraz ?
Áno. Bol si ty perzekvovaný ? Vieš o čom to je ? Ty sa neobávaš častými stratami zamestnania, príjmu a iných nepríjemností ?
V SR bol zvolený Budaj.
A pán súdruh Fico by sa mal starať skôr a o všetko. Hlavne o seba a svoje účty, o ktoré má asi obavu ??!
A prečo teba interesuje Budaj?
Myslíš Babiša ? "Pavel byl lustrován" pri výkone svojej funkcie v NATO ?! Nebo nebyl ?
Ste agentom ? Kto vás informuje ? Máte doma vari snár ?
Áno! Veď reaguješ !
Ty si ale spomenul moju prezývku ? Reagovať bolo žiaduce !
Iba niekoľko slov: SLÁVA UKRAJINE ! VIVAT USA ! VIVAT NATO !
ROSSIJA NO ! NO ! NO !
Ale aj Babiš ! A takých ľudí by sa našlo hádam aj veľmi veľa ?! Alebo nie ?
Ale položil som otázku! Kto na to donášanie trpel basou, stratou zamestnania ?
Niekto spomínal, že Budaj by si mal zachovať tvár a mal by odstúpiť. Je na to dôkaz? Na Babiša sa tiež našlo a ani on neodstúpil a nezachoval si tvár !!
Dr Fico sa angažuje za odstúpenie p. Budaja , vraj tam nepatrí?!
A pán Dr. Fico sa tak intenzívne zasadzoval aj za odstúpenie s. Babiša ?? On nedonášal ?
Nuž, zaujímavé. VSR našli na Babiša, v ČR na Budaja.
Lenže, rozdiel je, že Babiš pracoval v zahraničnom obchode a Budaj v kotolni. A čo tam zistil a komu to odovzdával?
Fakt ale je, že bol evidovaný na listinách ŠTB. Či informoval a o čom, to nech spomínaný historik zistí. A nech zistí tiež, kto bol perzekvovaný na základe jeho udaní ?!
Napokon, všetko je možné?! Treba dokázať !
Dzurinda nás z bahna - dna vytiahol !!!
A pane, ako VY viete, koho som volil ?
To akože KDH nás má spasiť ? Keď to nedokázal urobiť Smer a ani Hlas?! A ani obaja dohromady ?!
Toho typického je viacej. Pošahaný Arab zrazí autom zopár nevinných civilistov, dopichá nožom, vystriela školu, športovisko a ďalšie verejné priestory?!!!
Odporúčame