Jedine ak Dr. Ficom ?!
Jedine ak Dr. Ficom ?!
Platí to aj ma kajúcnikov ?
Pravdepodobne v každom hokej. klube v SR je najlepší zahraničný hokejista ! Majú vysokú údernosť a výkonnosť!
Prečo by mali draho kupovať našich hráčov ?! Konkurencia ! Mali by a musia naši na sebe pracovať ?!!!!
Historik o tom niečo upresňuje ! Ten čo to zistil !
V politike sú ľudia, ktorí by tam rozhodne nemali pôsobiť !
Pane, donášači pôsobia na všetkých úrovniach ! Aj v školách, podnikoch, v base a vôbec, kdekoľvek !
Ako chlapci sme hrali s hokejkou vyrobenej z haluze ohnutej a aj čepel mala niektorá ohnutú ! Opracované boli sekerou ! Neskôr už bola riadna hokejka. Ale rovná. Podstatne neskôr ohnutá.
Nebol. Navzájom o sebe vedeli.
Preto by sme ich mali poznať ?!!!!!
Moja reč! Konečne jeden veľmi rozumný a pravdivý príspevok !
Toto bolo predsa známe ešte za VPN ! Vraj a takže ???
Možno menej ako za vlád súdruha Dr. Fica ?!
Myslím , že sa totálne mýliš?! Prvým boli asi členovia KSČ. Vieme prečo. Následne aj V. Močiar. A posledným eventuálne mohol byť aj Langoš?! Ale až posledný !
To je možné, že kradol?! (dôkaz ?) Ale ŠTB-ák ho i tak vydieral !!!!!!!!
Vadala, Trošková ?! Nebolo ich viacej ?
Aj niekto, čo absolvoval birmovanie a asi aj Sväté prijímanie ?!!
Vydieraný bol ! Bol! Bol ! Každý totiž nemusel odolať ! Ale nútený (minimálne) bol !
Ak sa budeš hádzať o zem, tak bol minímálne nahováraný na spoluprácu !
Jakeš, Husák, Fico išli do KSČ dobrovoľne !
A úplatkárov nepovieš ?
Ty si už preťažený a unavený obhajovou Fica a ľavice ! Prepracuješ sa ?!
Musíš to pomenovať pravým menom ! Je to predsa VYDIERANIE !!!!!
A napokon je jedno, či je to nútenie alebo vydieranie !
Odporúčame