Koho ohrozuje Budaj ? Je Budaj tým najväčším problémom SR ?
To sa v SR nezapotrošila hrozná spústa financií (rôznym spôsobom)??
Koho ohrozuje Budaj ? Je Budaj tým najväčším problémom SR ?
To sa v SR nezapotrošila hrozná spústa financií (rôznym spôsobom)??
Toto by som jej neodporúčal.
Dr. Fico však moralizuje !! Tak sa konečne vzchop a premýšľaj !
Nevieš čo vravíš ! Môžeš to dokázať ? Alebo to tvrdia miestny "štamgasti" ?
A ŠTB-áci sa už spratali všetci ? A vy ich poznáte ? A či oni sa taja ?
A tvoj najväčší demokrat je ? Môžem tipovať ?
Vás je tu ako vždy, viacej !!!!
To je tvoj dojem! Zlý ! Amok kmása s tebou !
Budaj bol vedený ako agent ! A či udával a koho ???!!
Dúkaz je k nalezení ?
Bol vedený ako Domovník! Bral plat ŠTB-áka ?
Dôkaz. Kde je k nalezení ?
Pane, NSDAP to páchalo v Nemecku ! Aj oni hrali dôležitú úlohu !! No neskôr to prebrali SS !
Ale áno, boli plné basy, koncentráky a pracovné tábory!
Udávalo sa vo veľkom !!!
Napíšem ti!
Súdruh Fico bol toho súčasťou a aj vyštudoval za Dr. Takže aj on mal vedieť o skutkoch komunistov v ČSSR a aj ČSR !
A iba oni mali moc ! KSČ mala a plnila vedúcu úlohu krajiny! A ona zodpovedala za všetko v tomto štáte !
Hovorím iba o faktoch !!!
A čo bude so súdruhmi, čo sú uschovaní po všakovakých funkciách ?
A Budaj bol agentom, bol ním iba za socializmu !!!! Dnes už nemáme socializmus ! Len niečie deti tu zavádzajú metódy a politiku aká sa robila za Dr. Husáka.
Za socializmu trpelo veľmi veľa ľudí kvôli politike a svojim názorom a následne aj činom súvisiacich so svojim politickým postojom ! Spáchal to - spôsobil to pán Budaj a či UV KSČ ČSSR , prípadne ČSR ?
Budaj budoval na hraniciach strážne veže, ploty z ostnatého drôtu, zatváral farárov, mníšky zatvárať do basy a kameňolomov či uránových baní?? Organizoval Budaj - domovník monstr procesy so s. Horákovou a ďalšími ? Zatvoril Domovník Dr. Husáka do basy ?
Čo všetko ešte spáchal Domovník ?
A kto všetko o tom vedel a nezakročil ?
Pán Pčolinský a aj pán Dr. Fico by sa mal pozrieť do vlastných radov .
Aj Kurdi slobodne protestujú vo Švédsku a napokon aj Turci ! A Turci aj v Nemecku ako aj Kurdi ! To Erdoganovi nevadí? Nemecko je už členom NATO!
Tí pošahnci sú spravidla členovia nejakých organizácií !
Z niekoho urobia vadného, aby to neprezentovali ako terorizmus.
A politika bola do športu zapletená dávno.
Napr.: Preteky mieru !
Nemáš pravdu! Nebudem upresňovať ! Ale, ako pracoval súdruh V. Močiar ? Iba jeden príklad.
Odporúčame