Toto je odporný propagandistický hnus smerujúci k buď zániku Eurozóny resp. ešte väčšiemu ožobráčeniu a znesvojprávneniu obyvateľov celej EÚ. Spoločný financminister ?? ha-ha-ha a kto Scheuble ??? Tak to nám bude hej :-)))))) To je ako spoločná ministerka zahraničia Mogeriniová !! Trápna hus bez kompetencií a ani ako figúrka nie je atraktívna. Je treba prestať špekulovať a začať robiť konečne niečo aj pre vlastné obyvateľstvo a nie hrať sa na záchrancov Afriky a Blízkeho východu,ktorý američania rozbili na mraky, vrátane severu Afriky. Je to nesvojprávny hnus v priamom prenose, ktorý je konečne treba zastaviť.

