K tomu mušíš prirátať obrovské zisky farma-spoločností, ktoré platia obrovskú reklamu na siete fastfoodu, nielen Mc... Geometrickým radom za ostatných 20 rokov narástli kardiovaskulárne ochorenia, diabetes všetkých typov a psychiatrické problémy z obrovskej obezity. Jediným účelom bolo aby "normálni" ľudia prestali variť, vybudovali už v deťoch závislosť a zabezpečili ďalších otrokov fastfoodu. No a nezabudni z tých obrovských ziskov odrátať náklady na zdravotnú starostlivosť, ktorú vo forme daní vytiahnu svojim vypestovaným pacientom. Je to hnus na krmníku tupých konzumentov fastfoodu.

