Armáda USA bude natrvalo na leteckej základni v Španielsku
Tak ja teda neviem ako v kontexte 70 ročnej okupácie západnej Európy USA "demokratmi" vyznie dnes tak často volané heslo v 68. roku " Běž domu Ivane čeká tě Nataša ! " ??? Snáď by bolo už načase zvolať " Go Home Johny čaká ťa osobný psychiater !! "
Normálnemu človeku je z tejto predajnej prostitútky, ktorá si hovorí "vyspelá Európa" na zvracanie !! Presne o toto išlo, vytvoriť "frikulínov" s "priateľmi" na Tvároknihe, ktorých si nikdy nevidel a pekne denno denne tlačiť do hlavy seno aby si nezabudol,že si vlastne "teplý" vôl, ktorý opäť verí bájke o bocianovi a deťoch z bandasky.
Otroci pochodom vchod ľavá dva... Ešte dotiahnuť TTIP, dovliecť EBOLU a MERS a priestor Európy je voľný !! Hnus denne v priamom prenose !!!