Táto čokoládová hračka v rukách USA diktátorsko-totalitárnych "nadnárodných" korporácií touto rétorikou dáva jasne najavo, že zlodejská a zotročujúca éra petrodolára je na konci a rotačky FEDU môžu odovzdať do šrotu. V záujme toho aby ich nezmasakroval vlastný ľud sú schopní obetovať celú nesvojprávnu EÚ ,ktorú práve preto ako otrockú kolóniu okupujú 70 rokov. Preto tá snaha vytvoriť prvoradé ciele vojenského odvetného zásahu v Európe a v Pobaltí.
Je nevyhnutné formou najdôraznejšieho občianskeho odporu zábrániť militarizácii a ožobračovaniu Európy a dosiahnuť odchod všetkých cudzích okupačých armád z jej územia.
Kroky USA platených NGO na uzákonenie rôznych neprirodzených zväzkov a okruhov záujmov , majú jediný cieľ a to zabudnúť na odkaz predkov hovoriaci jasnou rečou : Mor ho detvo môjho rodu, kto kradmou rukou...
Neviem prečo, ale stále sa mi v súvislosti z prejavmi USA oligarchie chránenej armádou USA priamo v srdci Európy vracia heslo z kórejskej vojny "Ami go Home !!! "


