Za tieto kydy niekto aj SITA platí ??? Takýto duchom chudobný a myšlienkovo úplne nekompetentný akože extrakt je oproti serioznemu zhodnoteniu celej situácie napr. v Handelsblatt.de, výpotkom úplného amatéra, ktorý nemá ani šajnu o čom tlačí gombíky na klavesnici PC. Žurnalistický amatérsky hnus !!!!

