Radičová v SDKÚ po voľbách končí
To čo predviedla neúspešná hovorkyňa najhoršieho,nemožného politického zlepenca v celej histórii slovenského národa vo svojom rozlúčkovom plači nad svojou neschopnosťou je ubohým vyvrcholením jej úbohosti povedať niekoľko zrozumiteľných súvislých a hlavne pravdivých viet bez toho, aby v rauši čítala choromyselné kydy z tabletu, ktoré jej napísal nejaký slaboduchý "dobrodinec". Takto, v priamom prenose sa môže znemožniť iba človek, ktorý nemá ani dúnstu o tom čo číta. Týmto slaboduchým ukončením svojej politickej kariéry si vyslúžila jedine plnú kvalifikáciu nahradiť tetu Vieru Bálintovú pri monotónnom čítaní rozprávok, ktoré sú pre reálny život úplne nepoužiteľné a v plnej nahote ukazujú, že Radičová sa za tých pár rokov nenaučila čítať mapu politického a hlavne občianskeho života a je, ako hovoria bratia Česi "úplne mimo mísu". Najlepšie urobí ak sa úplne stratí z verejného života a profesne radšej nech nedeformuje už žiadneho študenta. Zbohom a nikdy viac !!!