SaS: Galko by mal kontrolovať Vojenské spravodajstvo
zupad, to aký zákon porušil konkrétne Galko ti včas oznámia orgány činné v trestnom konaní, ktoré sú dostatočne zásobené podnetmi od premierky Radičovej až po obyčajného civila, ktorého špicľovala bezdôvodne VOS-ka
Veď práve to, že papalášom po riadnom skončení mandátu vykonávať veľmi dobre platenú "prácu" zostávajú ešte nejaké privilégiá platené z daní občanov, to je zvrátené a priamo na zvracanie. Tu by som ponechal výnimku iba pre prezidenta štátu po riadnom skončení vo funkcii. Moja námietka sa týkala vyhodených, neschopných štátnych úradníkov, sluhov obyvateľov Slovenska, teda ministrov, ktorí narobili jedine veľa škody obyvateľom Slovenska v honbe za osobným prospechom a ako Galko žili v nádeji, že sú neodvolateľne nepriestreľný a môžu vyvádzať čo chcú.