Čím viac je takýchto prípadov - zločinov zo strany utečencov na domorodom obyvateľstve a ich zamlčovania, tým viac nechápem Nemcov, Švédov a pod., že dovolia svojim politickým predstaviteľom v pokračovaní zločinov. Merkelová a jej odnože mali dávno sedieť vo väzení. Fakt sú tí voliči už ako onuce?


