Výborný, pravdivý, výstižný blog, úplne súhlasím +++++++++++++++
A dodávam, že tí slovenskí politici, ktorí naliehajú na zvýšenie zbrojných výdavkov, nech to zaplatia zo svojho účtu. V opačnom prípade neslúžia nášmu národu, ale cudzím zbrojárskym firmám, preto si nezaslúžia byť u nás v žiadnej funkcií!!!


