Nič viac a nič menej ,že je to sofistikovaný manéver ako zasiať do vzťahu Ruska a Asada nesúlad a tak získať prospech pre seba.Takýchto diverzných pokusov už bolo niekoľko a potom sa dementovali.Jednoducho je faktom,že Rusko má záujem zostať v Sýrii a nikto okrem Asada mu to nemôže zaručiť,pretože sú to satelity USA a Turecka.Dúfam,že Rusko nie je natoľko hlúpe,že znova uverí USA ako Gorbačov.Rusko by voči USA malo byť veľmi na pozore a myslím,že to aj tak bude.USA oklamali ZSSR- Gorbačova a len hlupák by sa tomu istému dal oklamať aj druhý krát.


