Demonštrácia učiteľov sa skončila, štrajk pokračuje
Páni učitelia,asi nemali predmet psychológie,pretože by museli prísť na to,že nemôžu mať platy ako na západe,pretože celá spoločnosť je nejak odmeňovaná na pomery na Slovensku.Nie je možné súhlasiť s požiadavkami "aktivistov",pretože sa úroveň vzdelanosti ešte viac prepadne.Slabší žiaci stratia záujem o školu a pri ich voľnosti sa škole venovať nebudú.Tento spôsob vyučovania je možné uplatniť na výberových školách,kde je rovnaký "materiál",ale nie na školách,kde je široká škála mentálnej úrovne žiakov.Čo sa týka platov aj učitelia musia vedieť,že je prezamestnanosť a nemožno platiť učiteľa ktorý má 15 žiakov a menej platom ako učiteľa ktorý má 25 žiakov.Nikto nechce aby v triede bolo 40 žiakov,ako v 70 rokoch,ale nie je možné platiť učiteľa za 10-13 žiakov a pritom ešte bude štrajkovať za plat,o ktorom sa na Slovensku nikomu ani nesníva.