USA a Rusko strácajú s Ukrajinou trpezlivosť
Keď to niekto objektívne sleduje,tak po vstupe Ruska do Sýrie sa zrazu záujmy USA zmenili tak,že USA sa zrazu začali s Ruskom stretávať a zmenili aj postoj k Asadovi.Je to realita,ktorú si USA uvedomili.Nuž a ten trest smrti ?Ten rozsudok by si podpísali skôr USA sebe ako Rusko,ktoré vzhľadom na rozlohu svojho územia má väčšiu šancu to prežiť.Kto vie koľko a čo všetko má Rusko v Arktíde a veľmi blízko Kanady a USA sústavne kontrolované bombardérmi Ruska.USA zistili a presvedčili sa,že Rusko je na vysokej zbrojnej úrovni a preto tá zmena postoja USA v Sýrii a na Ukrajine.Koľko sa ešte nájde hlupákov,čo Rusko a Čínu podceňujú,ale stačí sa pozrieť na skutočnosť,ktorá poslala Nemecko v II.sv.vojne do katastrofy.Ospevované zbrane Nemecka sa zrazu museli klaňať T-34, kaťušiam, letectvu,delostrelectvu a čo je hlavné schopnosti zásobovať armádu počtom nových zbraní a potravín čo napr. Nemecko nebolo schopné. Tí "experti" čo si myslia,že Rusko žije v zemliankách by sa mali čim skôr zobudiť.