Na štrajk sa prihlásilo už vyše 11-tisíc učiteľov
Nechcem znižovať aktivitu učiteľov,ale je nutné zdôrazniť,že táto vláda dala učiteľom viac ako pravicové vlády dohromady.Čo je paradox,ktorý len vysvetľuje aktivitu učiteľov je ,že pri dnešnom šote v TV sa vyjadril jeden šupák,ktorý si hovorí učiteľ a zástupca týchto učiteľov,že Keď mal Fico na nezmyselné balíčky,tak by mal mať aj na platy učiteľov.Toto len nasvedčuje kde je písaný scenár tohto štrajku,pretože to sú slová Matoviča a jemu podobných politikov.Dnes nikto nemôže poprieť,že táto aktivita učiteľov bola naprogramovaná presne prd voľby,len sa páni zmýlili občan tie balíčky nepovažuje za nezmyselné,pretože ich deti cestujú bezplatne do školy a pod.Páni učitelia by si mali uvedomiť,že sú rodiny a nie málo ktoré nemali na tú cestu deťom do školy.tento bradatý strapáč by si mal uvedomiť druhý krát čo povie,aby sa tak hlúpo neodhalil koho vlastne reprezentuje.Títo páni chcú platy ako OECD,ale v tejto spoločnosti sú aj ľudia čo na ních musia robiť za podstatne menšie mzdy.