To čo vyrobili sestričky a učitelia v tomto čase má politické pozadie a to nikto nemôže poprieť,pretože fakty hovoria ,že táto vláda vykonala viac ako pravicové vlády.Je to pľuvanec do tváre toho,kto im dal najviac.Ono každý by chcel viac,ale čo povedia tí čo pracujú v súkromnej sfére a majú len 2/3 toho čo sestričky v nemocniciach a učitelia voči zamestnancom v priemysle.Naozaj neviem ako si učitelia predstavujú vyučovanie bez učební,bez osnov,bez autority a na dobrej vôli žiaka či sa zapojí,alebo nie a pôjde si oddýchnuť.,.....,Je toto cesta do pekla a vychovať čo najviac hlupákov aby nemali nároky na výšku platu.


