Všetky média sú prepletené na vlastníkov z poza veľkej mláky a tam sú vo vlastníctve ako aj kinematografia na 90% v rukách vyvolených.Potom sa nedivme,keď sa nám aj na vianočné sviatky podsúva v TV Holokaust pod nos.A čo tak sa zamyslieť nad žánrom,ktorý TV na Slovensku 24 hodín denne pumpujú do našich hláv?


