Povedzme si po pravde koľko žien z desiatich je schopné to vykonať na 100%?Možno ani jedna ,ktorá to nemá v povahe a nie je na to trénovaná.Je to len fikcia,aby sa akože niečo vykonalo.Podľa všetkého ako som čítal,tak v Kolíne si to tam roky pestujú a nič voči tomu nerobia a už sa to prenieslo aj do iných miest.Migranti dostali zelenú a okamžite jú využívajú.Merkelová by mala vedieť,že státisíce mladých mužov nemôže držať v celibáte a preto ich nemala prijať.Všetky armády v histórii znásilňovali v rozsahu svojej výchovy a inteligencie.Čim primitívnejší človek tým je nebezpečnejší.Aj Japonci držali pre svojích vojakov nevestince ako súčasť armády.Aj naše ženy v armáde nie sú "zbytočné".Čo očakávate od státisícov nadržaných mužov s podpriemerným IQ?


