Rusko hlási ďalší námorný incident s tureckou loďou
S prípadom MH17 je to presne podľa obrazu USA.Už tri krát bola správa odložená,pretože s ňou nesúhlasili všetky strany.ktoré strany,Rusko tam nie je,povstalci východu taktiež tam nie sú,tak kto asi protestoval proti zverejneniu ?Nie je to ťažké uhádnuť a ani si domyslieť prečo. Nech si myslí každý čo chce,ale politika USA je politikou násilia,ktorá ženie svet do konfliktu,ktorý Európa neprežije.Je to presne podľa štúdie,ktorú v USA vypracovali,že na zemi postačí 800 miliónov ľudí a toto asi je cesta ako sa zbaviť toho zvyšku.Aká podobnosť teórii nacistov na čele s Hitlerom.Aj oni mali v programe vytlačiť Slovanské obyvateľstvo alebo ho vyhladiť,keď sa stane nepotrebné.USA prevzali od nacistickej ríše veľmi veľa,ako sa stať jediným pánom na svete,ako "Nový poriadok""Vyhladenie nežiaducej populácie "a sústavná intervencia po celom svete.