Šéf maďarského parlamentu nechce Slovensko v EÚ
Tento človek a jeho názory sú od začiatku známe a to,že aj Maďarsko má svojho Slotu to len potvrdzuje.V každom národe sa nájdu extremisti,len otázkou je koľko prívržencov získajú.V posledných rokoch sa Maďarsko-Slovenské vzťahy vyvíjali pozitívne a to niekomu nezapadalo do jeho programu a tak musel začať mútiť vodu.Slovensko musí brať na vedomie,že tak ako v Maďarsku aj v Česku sa nájde skupina neprajníkov a provokatérov voči Slovensku.Oni totiž nemôžu zabudnúť,že niekomu boli pánmi a niekto bol ich poddaným.To,že sa vysťahovali Maďari po II.sv.vojne do Maďarska je pravda,ale oni odchádzali dobrovoľne čoho dôkazom je ,že tu zostalo cez pol milióna Maďarov a keby to bolo násilné vysťahovanie,tak by tu nezostal ani jeden Maďar. No a potom tak isto sa presunuli Slováci z Maďarska na Slovensko.To ale tento pán nevysvetlil prečo. Všetko prebehlo na základe obojstrannej dohody na základe dobrovoľnosti a preto zostali Maďari na Slovensku a Slováci v Maďarsku.Tu je vidieť to klamstvo.