mily ekonom, pisal, ze mame najlepsich a najmudrejsich ekonomov na svete
inak nemanipuluj s cislami - zijeme v eu, naklady su v suvislosti s eu, ked uz by si rad hovoril o svete, tak by si mal vediet, ze su priepastne rozdiely v prijmoch v roznych oblastiach sveta


