nedostavas nahodou eura?
to nie je o smer-e, ale o miklosovi
krasa - takze zanieteny praviciar nic neho nerobi, len uraza ludi, ktori nemaju rovnaky nazor - to je teda tolerancia a demokracia
minimalny dochodok v grecku je 420 euro
darmo sa ohans, ze keby to povedal fico - nejde o fica, ci miklosa, ide o hodnotu eura na svetovych trhoch - miklos podraza nohy eu politike o zachovanie hodnoty eura - a to je plavanie proti prudu
uznanie, ci neuznanie kosova nema nic spolocneho s menou euro
ano, eu nie je diktatura, miklos zabudol, ze sposob vyjednavana na aky je na sk zvyknuty neplati na eu urovni
Sumarizacia:
Tupá
dementná
červená
čvarga
a je po dialogu...... len hlupak uraza toho druheho
nooo - vidim, ze si zaslepeny - ako sa to hovori - plavat proti prudu sa neoplaca - vsetky eu krajiny sa dohodli a maly vrtak miklos podryva usilie ostatnych - povedane inak - podporuje spekulatvnych investorov v utok na euro
zaujimave - tvoje skatulkovanie tam nenechadzam - je tam len analyza shaolinu, ako to vidi on
zaujimalo by ma, ci by si i ty predaval vsetko, co mas doma a radsej si to poziciaval.... a platil viacej
teraz si prejavil svoju demagogiu - chod do azie a spytaj sa kde je slovensko, ked povies, predtym ceskoslovensko - tak kazdy vie
ked sa spytas americkeho vojaka z lietadlovej lode - tak povie juhoslavia, ked povies pri rakusku, tak nevie co je rakusko, ked povies vieden, nechyta sa a ked povies mozart, tak opat
tak kde co je vacsa diera, slovensko, alebo rakusko
stale ta mata fico - skus sa dosobnit a rozmyslat
- mame stale krizu, banku v usa krachuju
- so zidmi to nema nic spolocneho - prave ni predali vlastnu krajinu pod nohami
- medzinarodne zmluvy su platne - prirovnanie s vytieranim len otvara otazku, ako je to s tvojim intelektom
- co sa vyhovaras na "státisicé zdegenerovaných celoživotných poberateľov socialných dávok" - dzurindva vlada vladla dve obdobia (8 rokov) a vysledok.... ?
- liberalizmus prave plodi chudobu a korupciu - kto na to ma, dostane sluzbu a kto nie, nech umrie
to vies, ja nesedim pri compe cely den.... inak cas nie je relevantny, ale obsah
z sk nie je diera ako si myslis..... svet nas spoznava a ne podla tvojich predstav.....
Odporúčame