Re: ked nás stale porovnáajú s inými krajinami
OVCA - jasne - % dlh kazdy splaca rychlejsie ako SK ;-D ;-D ;-D
Re: ked nás stale porovnáajú s inými krajinami
OVCA - jasne - % dlh kazdy splaca rychlejsie ako SK ;-D ;-D ;-D
Re: Nedavno so sa rozpraval s Ficovoličom
potenciometer - tvoj prispevok mi pripomina - dobry indian - mrtvy indian
Re: a co tak zacat
fredo - takze ludia, co platili dochodky vtedajsich dchodcov a dnes su v dochodkovm veku nemaju narok zit????
Re: Nikto nespomenie jednu vážnu príčinu deficitu
Perseus50 - este si zabudol povedat, ze dnesny deficit vyraba i druhy pilier - takze vsetci nan dplatime,, ak sa bude zvysovat odchod do dochodku
Re: Všetci,...
microglitch - v ba sa nezvysovala cena - ze by podla teba znizovala ;-D ;-D ;-D
Re: Má to logiku??
clovek_michal - je to zaujimave, ale velmi cast im unika voda z deravych potrubi a ked ich clovek na to upozorni, trva mesiace, nez to odstrania - no a i za tu vodu musi niekto zaplatit
super story...
"Vtedy ešte nemali jasné objemy dodávok a náklady za celý minulý rok." - krasne, tak sa riesi kriza vo vodarenskych spolocnostiach
Re: LEN PODLA vysky podielu .....
BoKu - vybral si si pekny prikjlad, no nespravny - fond oprav pokryva budoivu a technicke vybavenie v nej - cize oprava strechy, okien, vytahov...
takze pomer je podla mna v poriadku
Re: Veľká vďaka...
Kilmore_Cove - a kde ze mi zijes - aste v hlbokom socializme :-))
Re: Odbornici to vidia takto
polepetko - treba sa zamysliet na vlastnych nakladoch, tie su rozhodujuce, ci zateplovat a ci nie - inac zateplovanie nie je dobry vyraz, pretoze "zateplovanie" zmensuje prehrievanie stien v lete za silneho slniecka
Re: Negatíva zetepľovania
fureur - uplne s tebopu nesuhlasim, cioerna pliesen je vlhkost, ktora sa hromadi v miestnostiach - nedostatocna ventilacia vzduchu, mysacie a vrabcie hniezda - lazne prevedenie zateplovania
Re: lebo nase skoly su naprd...
Lio - hlavne ze o nasich vysokoskolakov je v zahranici zaujem
Re: omyl...
median2 - "Náklady na bývanie a ceny tovarov sú v Nemecku rozhodne nižšie ako u nás.
a to ze odkial mas
- slusny byt - najomne 1100 eur
- potravny cca 20% drahsie (porovnavane s Tescom, Billou a pod)
Re: Príčiny a dôsledky.
greg - tazko sa pocuva pravda, ze moj mily ;-)
Re: jasna pricina a jasne dosledky
greg ;-D ;-D ;-D ;-D
Re: za krizu moze fico.
...:::Stale Tu Budeme:::... - pozri sa na nocny stolik, ci tam nemas foto Fica ;-D ;-D ;-D
Re: Sudruhovia trestaju chudakov
jakobin - ze by na regulacnm urade boli sudruhovia ? ? ;-D ;-D ;-D
Re: Clanok ma povedat i B
nnnn - no jasne - budes behat po byte a davat pozor, aby si nieco nazaspinil krvou ;-D ;-D ;-D
Clanok ma povedat i B
Lekari pozabudli, ze ak sa pouzija napriklad naplast odolna proti vode - tak dochadza k odumieraniu vrchnej casti pokozky a tym k neprijemnemu zapachu - tak potom kde je pravda ?
Odporúčame