Takze podla Teba pomaly koncila specialna vyroba 2-3r pred 89r? :-) Aj by som Ti uveril keby som nebol z Martina a nepoznal ludi co tam pracovali....Aby si bol v obraze.Uvedene sa nestalo zo dna na den/bolo by to moc okate/ a dlhsiu dobu este ludia dostavali 60% z platu.Postupne sa ale v ramci rokov prepustalo a zo vsetkou diskretnostou.Preco asi? Ako som pisal kazdy si zasluzi pietu a bezpochyby aj Havel.Co sa vsak dialo za jeho "vladnutia" je vsak prinajlepsiom pofiderne.Bol to mozno dobry dramatik ale ako politik podla mojho nazoru posobil len ako nastrcena babka.Bez urazky...je to moj nazor.

