Niekomu sa nebodaj podarilo deflorovať ťa po sedemdesiatke alebo čo sa deje?
Niekomu sa nebodaj podarilo deflorovať ťa po sedemdesiatke alebo čo sa deje?
Čo je to "výluka"? Taký termín som v živote nepočul.
Boli nejaké zmeny zo strany ITF, ktoré som vôbec nesledoval (lebo mi to iba pilo krv). Nejaké zabetónovanie rebríčkov, inak sa odpočítavali body spred roka...samé nechutné veci, bordel. Neviem ale o tom, že by bola sezóna oficiálne zastavená a následne znovu naštartovaná. Zrovna Novak organizoval turnajík, kde sa aj sám nakazil...sem-tam sa niečo hralo. Vypadol W, RG sa presunul. Nechcem si to ani zapamätať, hnusné obdobie.
Tie týždne považujem za preklep. Ale...mňa štatistiky nezaujímajú. Mňa zaujíma šport ako taký. A tenis hrať nemôžem. Ani fitness, ani plávanie...nič. Jasné, frajeri dokážu cvičiť aj doma, dokážu behať aj v daždi. Ja nie.
No dovoľ, ona (moja drahá) sa týmto intenzívne zaoberá od začiatku, čiže rok. Aktuálne jej je srdcu najmilšie "izé".
Odborníci, mudrlanti, vedci, kšeftári...zatiaľ nevymysleli nič. Možno iba prechod z rúška na respirátor (respirátor bol doteraz zakázaný).
Jo, ale ty máš pocit, že ide o niečo nové, revolučné. Je to ale vykopávka, obsolétne liečivo.
Iste, existuje metronidazol. Používal sa na liečbu trichomoniázy, potom ho dávali alkoholikom miesto Antabusu (lebo je inhibítor alkoholdehydrogenázy). Ale pre klinických lekárov na 95% nezaujímavá látka.
No a posledných 15-alebo neviem koľko rokov? Hit v liečbe anaeróbnych infekcií. Mne osobne už ide silne na nervy. Na brušných chirurgiách ide automaticky (podobne ako Fraxiparin). Neznášam šablóny a uniformitu terapie/profylaxie.
Takže, možno...teoreticky...presadíš "izé" ako antivirotikum. Osobne by som naň nestavil viac ako 5 centov.
Posielam pusu.
Drahá, podávať/predpisovať niečo...nemusí znamenať "liečiť". Keby si mala muža (viem, že nechceš)...mohla by si mu podávať "izé" aj ako otravu na potkany.
Ebolu spôsobujú parazity? Vďaka, to som nevedel.
Tak to sú až dvaja? To je teda sila! Pridaj ešte svojho miláčika na M. Tebe z toho "izé" už totálne zaplavilo karbid.
Dobré haluze, daj ešte.
Protivníci sú si protivní?
Jemu počúvanie správ a pozeranie TV chýbať nebude. Stačí mu povaľovanie sa tu.
Totálna blbosť. Kolenuje sa aj v leže. Ležiaceho sa smie udierať zhora nadol (aj lakťami). Zrazu je výnimka, že kľačiaceho nie? Ten vyhlásený za víťaza bol nešťastný, odhodil aj opasok. Neuznal vlastnú "výhru".
Inak, postarší Poliak parádne rozdrvil šampióna.
K čomu ešte? Správne je sestra. Milá sestra neznamená, že lekárka je taká či onaká.
Nechaj sa umlátiť lopatou alebo motykou, potom budeš mať definitívne pokoj.
Ufff...futbal, volejbal, hokej, aut, ofsajd...stovky poslovenčených anglických slov.
Ty to vidíš prvýkrát? Padlo si z postele?
Malina (akože moja drahá) nikomu nevyká. Kamsi ťa zaradila...netuším kam, idem sa na to pozrieť odborným mikroskopom.
Odporúčame