Príčinou smrti Violy Macákovej bolo zlyhanie srdca
To nie je o tom, že sú laici...ale túžia po konšpiráciách. Hocičo by bolo záverom vyšetrovania - vždy by plesnivé rachétle a uprdení dedovia niečo vymysleli, niečo by za tým bolo, čosi podozrivé a pod.
Jasné, že nič nevedia, netušia čo sa stalo. Ale záhada a sprisahanie musia participovať.
Ja beriem na vedomie záverečnú správu...ale mám výhradu k "príčine smrti". Srdce sa totiž pri zomretí zastaví vždy, uvádzať to ako príčinu je diletantizmus. Treba uviesť, čo spôsobilo zástavu srdca.
Termín "zlyhanie srdca" sa uvádza obvykle v prípade, kedy srdce nestačí (je dlhodobo choré, poškodené). Smrť po polytraume...nie je zlyhaním srdca (ani embólia). Tuková embólia: to sa dá azda presne lokalizovať