Nie je to zbytočná námaha?
V SR je asi stav súťaže. Buď prvý...alebo posledný. Kde sa vzal idiotizmus "premianti"?
Drahá, prečo na SVK operujete pojmami "koalícia" a pod. koninami? Koalícia je vojnový pojem. Na uprdenom Sovensku je vládnuca väčšina...a jej opak.
Aká liečba? Virózy by sa mali liečiť antivirotikami. Tie neexistujú. Vaše roztopašné šumienky, obsolétne vykopávky na "I", bláboly šarlatánov...to si sypte kam chcete (na chvost či z opačnej strany).
Ty si tuším svalovec. Slovák je v predklone buzerovaný aspoň 100 rokov.
A nebráni sa ani keď je dobre ozbrojený.
Neviem, neštudoval som texty. Každopádne, pre mňa Sulík a jeho hodnoty neznamenajú nič.
No neviem, mal som pocit, že máš tendenciu vyčísľovať hodnotu ľudí podľa dátumu výroby. Je fakt, že napr. vo vojne sa robí niečo podobné, robí sa to (priznané ministerstvom) aj v slovenských špitáloch pri napájaní na pľúcnu ventiláciu. To je skôr o perspektívnosti.
Akási slovenská poslankyňa nemá najmenšie právo kategorizovať ľudí podľa žiadneho kritéria...teda ani veku, ani ekonomickej stupnice. Nemá dávať inštrukcie čo má kto robiť.
Nesmie povedať, že sa má Jano izolovať, Anča kecať po telefóne, Mišo sedieť v tieni a piť víno.
Poznám 70 ročných ironmanov. Dobre, jedného. Laurenc Dívald, chirurg z Popradu. Ironman...to je šupa. Nemá to nič s ekonomikou? Jasné, nemá. Ale s chuťou žiť áno. Akási skaderuka-noha to nebude determinovať. Nikomu nebude určovať ako má tráviť čas.
No neviem...denne sa použije min. 100.000 AG. To, čo majú minú hravo. Problém je, že sú vytvorené podmienky na ďalšie míňanie/púšťanie žilou.
To, že Igor (alebo aj tí, okolo neho "veria") je teraz často omieľané (aj Ficom). To ale ich vinu neznižuje.
Nejde o urazenie jednotlivca. Ide o postoj, ktorý je úplne neakceptovateľný.
Fakt? Ako a čím si to odmeral? Výsledky? Tabuľky? Štatistiky? Koľkých si očkoval jednou a koľkých druhou?
Máš pravdu. Ak ti dajú/predajú čokoľvek...ručí za to predajca, výrobca, niekto.
V prípade vakcíny je to ešte viac o zodpovednosti niekoho vyššie.
Iste, ak "zaočkujem" milióny fyziologickým roztokom...nikomu sa nič nestane. Nevravím, že toto je ten prípad, no opierať sa o jeden článok a všelijaké "vraj"...je strašne málo.
Hodnotiť sa dá o rok, 5...10. Podobne, ako sa hodnotí používané auto až keď ho majiteľ predáva.
Pri všetkej skromnosti, mám viac skúseností ako Jarčuška a dovolím si predpokladať, že aj lepšie medicínske uvažovanie. Nie o vakcínach..."celoklinicky" a propacientsky.
Kolega Jarčuška nemá môj rešpekt...ani ostatní z tej partie.
Lebo musí byť každá dodaná šarža skontrolovaná ŠÚKLom. Alebo aj to treba preskočiť?
No...ale potom by nebol ani Trump, ani Biden.
Ani 93 ročná pediatrička by na Slovensku neliečila detičky na plný úväzok (a taká existuje, bola v TV pár dní dozadu).
Nikto nemá právo "oceňovať" hodnotu života iného človeka. To je jednoducho tabu.
99 ročný manžel anglickej kráľovnej čo? Nevadí?
2 mil je pre jeden mil. Ale nedostane ani 0.5 mil. Vakcína sa nepovaľuje v skladoch.
Pálenka sa nedá vyrobiť za pár dní...iba ak napančovať.
Nie som slovenský lekár, no nebral by som zodpovednosť...ani očkovať ľudí, ktorých vôbec nepoznám v centrách...ani používať neregistrovaný prípravok.
Dajú to na pacienta. Prial si to, súhlasil...sestra mu pichla.
Odporúčame