Napísal si sériu konín. Prečo fušuješ do oblasti, kde si totálny diletant? Takto by si zrejme vehemente "hodrnotil" aj prácu chirurga na otvorenom srdci.
Tie "ohlasy", pozitívne, velebiace...to nie sú podklady na registráciu. Nemáš o týchto veciach šajn. Ale napísal si 50 postov ZA patizánčinu. Žiadne farmakum sa neregistruje na základe "ohlasov" či jedného článku. Škoda slov.


