Neviem, ale ty v si mohol. Urob radosť...čo?
Neviem, ale ty v si mohol. Urob radosť...čo?
Protilátkami sa možno dá vyriešiť uštipnutie hadom. Naštartovať imunitu...miliardám...určite nie.
Objednávka už išla. Ale nemala byť od hospodárstva (to sa Igor rozhodol v afekte) - žiadna "domáca úloha".
Tie testy akože "treba" (aj keď neliečia).
Núdzový stav nie je kvôli tomuto. Bude aj horšie.
Čo to pre Boha trepeš? Nespomenul som lásku, hory...ani smeti. Hlúposť ti je vlastná, načo to dávať na plac. Ty si ten Silent.Hill?
Nuž, ja tvoju starú neťahám nižšie za uši. Ide po čom túži. To je asi meter od podlahy.
Iste, bežne menšina determinuje podmienky existencie väčšiny, o tom sa ani netreba baviť. Dokonca jeden rozhoduje o všetkých - človek to má asi rád.
Nepáči sa mi, ako ide dav po Maline. Priam v virtuálny lynč. Mne chýba všeličo...zmysel pre čistú, fér hru sotva.
Ty máš nejaké sviatky? Aké?
Nikde/nikdy si nepočul diskusiu?
Prečo sa pýtaš? Tvojej starej neponúkam čuchať svoje podpazušie. Vlastne, sama sa vrhá nižšie.
Len utekaj, kým neschytáš moje chodidlo medzi polky.
Máš pocit, ze to "izé" je problém Slovenska?
Takto reaguješ na svoju starú? Dosť nepekne a nevychovane. Ale ty si známy oplieskanec.
A čo má byť? Znamená to, že jednotlivé "položky" sa stratia v mase? To je veľmi choré uvažovanie. Napr. netreba zabezpečiť kúpaliská...lebo počet utopených je ignorovateľný.
Známe sú výroky bláznov o úmrtiach pri autonehodách. Je to vraj zanedbateľný počet oproti celkovému. Dokonca o vraždách sa takto vyjadrujú. Vraj čo sa deje, desať hore-dolu...
Máš ešte podobnú blbosť? Sem s ňou...
Áno, až večer to jasne formulovali na správach RTVS. Dnešný údaj je zrejme ešte "dobiehanie" (ako to povedal iný diskutér). Neviem, ako to patológovia stíhajú, tuším sa už venujú iba pitvám pľúc ľudí, ktorí boli +. Celá štandardná zdrav.starostlivosť je na tretej vedľajšej koľaji.
Prečo ťa to irituje?
To je možno hudba budúcnosti.
Ty si aj nickológ? Super. Liečim mimochodom ja. Ale nie blbosť.
Ozaj, oslovil som ťa? Ak nie, tak ako môžem odpovedať? Ale už ma nebavíš.
Ty si laický psychoanalytik? Lebo dosť slabé. Rýchle - ale blbé.
Tu sú nejakí ľudia? Aj ty si človek? Vidím iba virtuálne anonymné postavičky.
Česi testovali na protilátky už v máji - mali pár promile. Kolektívna imunita môže vrátiť život do normálu, individuálna nie. Pri aktuálnom prísune vakcín...je to otázka rokov. Aj tak sa víčšina ľudí zaočkovať nechce. Tak sa teda stretnú s vírusom prirodzene. Ja sa už o očkovanie nemusím zaujímať. Ak zvládnem toto, čo už manželka a ja máme...očkovanie ma osobne nebude zaujímať.
Kvalita existencie bude determinovaná väčšinou. Ak budem imúnny ja - neznamená to, že nebudem musieť žiť v tieni opatrení a úplne obmedzovaný.
Odporúčame