Nie.
Pokiaľ viem, SLA sa už o lyžiarov nestará. Vznikla iná organizácia. To si nezaregistroval? Asi pred Vianocami.
Je to asi prirodzené. No ale pri 4X25% pôvode...to sa musí zažiť, "normálny" človek nemá šancu pochopiť to. Ale proti fandiť viem:-). S Nadalom som to mal vždy jasné. Aj s mnohými babami. No rozštvrtiť sa - to sa nechystám.
To je pravda. Slováci vymysleli druhé očkovanie po štyroch týždňoch...tak kým sa vytvoria protilátky veselo budú ľudia ešte zraniteľnejší.
Iste, aj to povedala.
Povedala: do väzby ide človek zdravý - a zdravý odchádza.
Nie je normálne, aby sa dve náhody opakovali po dvoch týždňoch...a aby sa organizovane klamalo. Bolo veľa ľudí, ktorí sa zúčastnili. Pravda je kde?
Pekne a dobre rozprávala bývalá prokurátorka. Má odvahu, poklona.
Sú dokonca kódexy o odchode zo scény.
Pane Bože! Slovák je neskutočný.
Ako prvé, hľadať "vinníka"...a vyvodiť zodpovednosť. Nie, takéto veci sa nesmú stať. Dvakrát rovnako, na tom istom mieste ma asi netrafí ryba z neba.
Čo sa stalo sa neodstane nejakým "vyvodením zodpovednosti".
Ak nerozumieš - to je tvoj problém.
Teba orol možno "dostihne". Chceš to skúsiť?
Ty píšeš skôr ako sa objaví môj text? Jasný administrátor.
No...tebe funguje v gebuli niečo ešte horšie.
Odporúčame